Повідомлення
  • Укр
  • Рус
Додати оголошення
  1. Головна
  2. Дім і сад
  3. Продукти харчування / напої
  4. Продукти харчування / напої - Волинська область
  5. Продукти харчування / напої - Нововолинськ
Міцелій (печериця крупноплідна)
Міцелій (печериця крупноплідна)
РекламуватиПідняти
  • Приватна особа

  • OLX Доставка

Опис

Шампіньйон великоплідний (Agaricus macrocarpus)
Капелюшок. Діаметр до 8 см, опукла, з віком розтріскується на широкі лусочки або платівки, біла, вкрита тонкими волокнами. З віком краї стають бахромчастими.
Ніжка. Відносно коротка - 7-10 см, товщиною - до 2 см, веретеноподібна, білувата, вкрита пластівцями. Підстава помітно потовщена.
М'якуш. Біла, щільна із запахом мигдалю, на зрізі повільно і слабо червоніє.

Інструкція з вирощування
Як компост використовується перегнивший кінський гній, коров'як, курячий послід, гумус (верхній шар ґрунту з листяного лісу), універсальний ґрунт, перегній із компостних ям.
Підготовка компосту:пошарово укладаючи солому та гній, утворюємо штабель (бурт). Після укладання бурт щодня поливають, не даючи йому пересихати, болото утворювати не потрібно. Перетрушувати таким чином, щоб зовнішні шари бурта виявилися всередині, а внутрішні - зовні 4-5 разів протягом період підготовки субстрату. Ознакою готовності субстрату є зникнення запаху аміаку. Готовий компост укладається в грядки (відкритий грунт) шаром не менше 10 см, в
ящики і поліетиленові мішки - шаром не менше 20 см . від друга. На час заростання міцелієм грядка захищається від пересихання соломою чи мішковиною. Плодоношення:

Оптимальний температурний режим 16-29 ° С, режим освітлення день-ніч або 4 години на добу в закритих приміщеннях, сприятлива вологість повітря повинна бути не нижче 85% (при необхідності полив крапельно). Приблизно через 20-30 днів з'являться перші гриби. Плодоношення протікає хвилеподібно і продовжується протягом 6 тижнів, період між хвилями 7-10 днів. Врожайність 18 кг за три хвилі.
Норма витрати: одна упаковка розрахована на 20 кг компосту.
Вирощування печериць на присадибній ділянці.
На відкритих ділянках печериці ростуть у тінистих місцях, у півтіні - під деревами, чагарниками, у малиннику, на грядках полуниці, із затінених сторін за госп. будівлями та парканами, де їм не можуть зашкодити прямі сонячні промені.
Ґрунт на S=2,5-3 м² необхідно розпушити. На розпушену поверхню посіяти міцелій. Потім згори рівномірним шаром 5-7 см розсипати компост.
Плодоносити грибниця почне через 2-2,5 місяці, до цього часу видимих ​​змін на поверхні ґрунту не помітно. Плодоношення триває в період із ранньої весни до пізньої осені. Протягом усього цього періоду можна печериці та висаджувати.
На зиму плантацію не утеплюють. Суперечки не гинуть навіть за дуже низьких температур. Вони просто зупиняються у розвитку.
Вирощування печериць у приміщеннях.
Використовуються будь-які приміщення - сараї, гаражі, горища тощо. Переваги закритих приміщень - можливість отримувати свіжі гриби цілий рік.
Вирощують гриби у ящиках загальною площею 1,5-2 м². На дно насипають шар землі 10-12 см, висипають міцелій, потім укривають 5-7 см компосту. Перші гриби з'являться за 2-2,5 місяці. «Підгодовувати» грибницю потрібно 3-4 рази на рік. А ось із вологістю простіше. Достатньо поставити поруч із ящиками ємність із водою, яка поступово випаровуватиметься.
Квітникари-аматори можуть підсаджувати печериці в горщики з квітами. Злегка розпушивши землю, посіяти міцелій та на 2-3 см присипати його універсальним ґрунтом. Гриби не шкодять рослинам. Таке «співжиття» вважається навіть корисним.
ID: 789403407

Зв’язатися з продавцем

380935623819

на OLX з серпень 2022

Онлайн 18 травня 2024 р.

Опубліковано 19 травня 2024 р.

Міцелій (печериця крупноплідна)

80 грн.

Користувач

Місцезнаходження

Безкоштовна аплікація на твій телефон